Бахмутский форум
Добро пожаловать на аматорский форум нашего городка))))
Чтобы стать полноправным участником данного форума пройдите маленький этап регистрации, после чего вы сможете добавлять свои темы и оставлять комментарии, а также общаться в чате.
Приятной работы!!!

Бахмутский городской аматорский форум!!!

ФорумПорталКалендарьПоискРегистрацияВход
Погода в городе
Интересное
Поиск

Результаты :

Rechercher Расширенный поиск
Последние темы
Форум
Статистика
Проверка тиц pr
Календарик
Праздники Украины
Партнеры
Стать партнером
Самые просматриваемые темы
Ориигнальные тактические фонари и лазерные указки
Артёмовское такси
Движение автобусов с пригородней автостанции г.Артемовска
Газета "СОБЫТИЯ"
Средства массовой информации и провайдеры Артемовска, Часов Яра, Соледара
Перечнь Артёмовских сайтов
Семиклассник-убийца предстал перед судом источник: Газета СОБЫТИЯ
Новый счёт для оплаты интернета от Артнет квитанция
Бассейн ДЮК "Дельфин"
Банкоматы в г. Артемовск, Часов Яр, Соледар, Северск

Поделиться

Буду я навчатись мови золотої

Перейти вниз 
АвторСообщение
Vendor
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Vendor

Женщина Количество сообщений : 988
Очки : 2879
Дата регистрации : 2008-08-20

Буду я навчатись мови золотої Empty
СообщениеТема: Буду я навчатись мови золотої   Буду я навчатись мови золотої EmptyПн Фев 25, 2019 5:31 pm

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів  молодому поколінню. Це скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.
Буду я навчатись мови золотої S11511418 
Протягом 20-22 лютого 2019 року в Бахмутському НВК №11 відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. Педагоги розповідали учням про заснування Міжнародного дня рідної мови, під час виховних бесід продовжували формувати знання учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплювали і розвивали  почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховували любов до рідної мови, бажання досконало її знати.
Буду я навчатись мови золотої S27257730  Буду я навчатись мови золотої S04328042
Для проведення інформаційних годин класні керівники 1-11 класів підготували презентаційні матеріали «Дзвенить струмочком рідна мова», які розповідають про історію виникнення Міжнародного свята
Школярі та вчителі НВК долучилися до написання загальношкільного диктанту «Диктант єдності»
Учителі-предметники Марина Зеленська та Альона Жукова-Якубчак провели урок-конкурс знавців української мови у 5-В класі «Я знаю силу слова». Учні мали змогу поринути у багатий світ краси рідної української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу.
Буду я навчатись мови золотої S14697038  Буду я навчатись мови золотої S65608080
Для учнів 7-9 класів учитель української мови Альона Жукова-Якубчак  підготувала та провела експрес-вікторину «Цікаве мовознавство» (30 питань за 30 хвилин).
Учні 8-Б, 9-А класів, члени клубу «Журналіст» (керівники Наталя Собур, Інесса Заворотня)  відвідали міську бібліотеку, де відбулась зустріч із сучасними письменниками в рамках проекту «Схід читає». Учні 8-х класів долучились до проекту, презентувавши власні проекти про творчість письменників .
Учні 5-11 класів підготували до Свята мови спецвипуск стіннівок «Буду я навчатись мови золотої», а учні 5-х класів підготували лепбук «Діалекти української мови».Бібліотекарі НВК Інесса Заворотня та Марина Важинська для учнів 4-х класів провели бібліотечний урок-вікторину «Мов багато, а рідна – одна».
Буду я навчатись мови золотої S83970815  Буду я навчатись мови золотої S25318175
Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово - щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках - доля нашої країни. 
Вернуться к началу Перейти вниз
http://artemovsk.chudoforum.ru

Буду я навчатись мови золотої
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Бахмутский форум :: Пресса-
Перейти: