Бахмутский форум
Добро пожаловать на аматорский форум нашего городка))))
Чтобы стать полноправным участником данного форума пройдите маленький этап регистрации, после чего вы сможете добавлять свои темы и оставлять комментарии, а также общаться в чате.
Приятной работы!!!

Бахмутский городской аматорский форум!!!

ФорумПорталКалендарьПоискРегистрацияВход
Погода в городе
Интересное
Поиск

Результаты :

Rechercher Расширенный поиск
Последние темы
Форум
Статистика
Проверка тиц pr
Календарик
Праздники Украины
Партнеры
Стать партнером
Самые просматриваемые темы
Движение автобусов с пригородней автостанции г.Артемовска
Средства массовой информации и провайдеры Артемовска, Часов Яра, Соледара
Газета "СОБЫТИЯ"
Артёмовское такси
Ориигнальные тактические фонари и лазерные указки
Перечнь Артёмовских сайтов
Семиклассник-убийца предстал перед судом источник: Газета СОБЫТИЯ
Новый счёт для оплаты интернета от Артнет квитанция
Банкоматы в г. Артемовск, Часов Яр, Соледар, Северск
Бассейн ДЮК "Дельфин"

Поделиться | 

Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками

Перейти вниз 
АвторСообщение
Vendor
Генерал-полковник
Генерал-полковник

Женщина Количество сообщений : 940
Очки : 2735
Дата регистрации : 2008-08-20

СообщениеТема: Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками   Сб Окт 01, 2016 10:41 am

"Я не на хвилину не вагався щодо вступу до лав "Ліги майбутніх поліцейських". Але мені ще не було 14 років, тому я чекав на досягнення мною такого віку; і зараз я дуже радий, що став повноправним учасником родини лігівців. Я відчуваю в собі потенціал бути в активі сучасної молоді",- пояснив свою думку Дмитро.

"Я дуже бажала стати учасницею такої чудової молодіжної команди, якою є "Ліга майбутніх поліцейських". Я хочу допомагати людям, які у біді - це моє кредо, я впевнена, що саме Ліга мені допоможе реалізуватися у моїх мріях",- поділилася своїми радісними емоціями Софія.

"Я полюбляю активний спосіб життя, мені дуже цікаво щось нове. Тому я хочу спробувати себе у діяльності "Ліги майбутніх поліцейських",- висловив свою думку Остап.
 "Мені дуже хочеться вступити до Громадської організації "Ліга майбутніх поліцейських". На мій погляд, немає більш затребуваної професії, як професія поліцейського. Поліцейський - це людина, на плечі якої покладено обов"язок з підтримання порядку в суспільстві. Я хочу спробувати себе у цій професій, і вважаю, що участь у діяльності
"Ліги майбутніх поліцейських" допоможе мені визначитися у своїй мрії. Я хочу бути чесной та допомагати людям у біді,"- так визначила своє покликання Анжела.
 "Я пишаюся тим, що сучасна молодь має активну громадянську позицію, Вважаю, що Анжела та Остап мають для реалізації своїх мрій не лише бажання, а й могутній потенціал дій",- поділився враженнями директор школи № 6 Олександр Васильович.
 Вітаємо нових учасників нашої дружної команди з цією урочистою подією їхнього вступу до Громадської організації "Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських"!
Костянтинівське відділення поліції щиро поздоровляє підлітків з цією подією!
 Не згубіть в своїм серці «людину»,
 Світу «правди» несіть полум’я,
 Не цурайтесь, любіть Україну,
 Бережіть своє чесне ім’я.
 Розгорніть соколинії крила,
 Прапор «волі» здійміть догори,
 Хай несуть ваші дужі вітрила
 Лиш могутні,попутні вітри!
Ліга майбітніх поліцейських
Вернуться к началу Перейти вниз
http://artemovsk.chudoforum.ru

Щиро вітаємо нових учасників ліги-ряди костянтинівської ланки поповнюються новими учасниками
Страница 1 из 1